تیزر تبلیغاتی رئال

تیزر تبلیغاتی رئال یکی از انواع تیزر های تبلیغاتی مرسوم در دنیای رسانه است که می تواند به راحتی نظر مخاطبان را جلب کند. این تیزر دارای قدرت زیادی در جذب مخاطب است و تولید آن نیازمند امکانات و تبحر ویژه ی خود می باشد. کیفیت و تاثیر گذاری تیزر های تبلیغاتی رئال به ایده ی آن و نیز بازیگران و کیفیت کار بستگی دارد که هر کدام به نحوی می توانند مخاطب را جلب کنند.

تیزر تبلیغاتی رئال چیست؟

رئال به معنای واقعی است و به این ترتیب می‌توان گفت تیزر تبلیغاتی رئال هم همان تیزر واقعی است. به این معنا که تمامی شخصیت‌ها و عوامل موجود در تیزر واقعی بوده و به عبارتی از طراحی‌ها و شخصیت‌های گرافیکی یا انیمیشنی استفاده نشده است.

اگر به دنبال رشد و تبلیغ کسب و کار یا برند خود هستید یا می‌خواهید محصول جدید خود را معرفی کنید، ساخت تیزر تبلیغاتی می‌تواند روشی ساده اما موفقیت‌آمیز برای افزایش آگاهی نسبت به برند و محصول شما باشد.

marketing

تیزر تبلیغاتی رئال برای چه کسب و کار هایی مناسب است؟

محصولات و خدمات مصرفی: کسب و کارهایی که محصولات یا خدماتی را به مصرف عمومی ارائه می‌دهند، مانند مواد غذایی، لوازم بهداشتی، لباس و غیره.

تکنولوژی و الکترونیک: شرکت‌های فعال در حوزه تکنولوژی، گجت‌ها، دستگاه‌های الکترونیکی و نرم‌افزارهای مختلف.

مسافرت و گردشگری: هتل‌ها، آژانس‌های مسافرتی، شرکت‌های هواپیمایی و هر کسب و کاری مرتبط با صنعت گردشگری.

موسیقی و سرگرمی: برند‌ها و هنرمندان فعال در حوزه موسیقی، فیلم و سرگرمی.

تحصیلات و آموزش: دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌ها، وب‌سایت‌های آموزشی و اینستیتوهای آموزشی.

صنعت خودرو: شرکت‌های تولیدکننده خودرو و قطعات خودرو.

توجه به مخاطب هدف، ارتباط محتوای تیزر با ارزش‌ها و نیازهای آنها، و خلق حس ارتباط مستقیم با مخاطبان مهم است. همچنین، به طراحی زیبا و جذاب، تاکید بر نقاط قوت محصول یا خدمات، و ایجاد حس اضطرار برای اقدام می‌تواند به موفقیت تیزر کمک کند.

تیزر تبلیغاتی انیمیشن چیست؟

تیزر تبلیغاتی انیمیشن را می‌توان به‌عنوان نقطه مقابل تیزر تبلیغاتی رئال معرفی کرد. در این نوع تیزر که گاهی با عنوان تیزر موشن گرافیک هم شناخته می‌شود، خبری از آدم‌ها یا شخصیت‌های واقعی نیست. به زبانی ساده، تمامی عوامل شامل محیط، شخصیت‌ها و غیره کاملاً کارتونی یا انیمیشنی هستند و برای به وجود آوردن هر یک از آن‌ها میزان زیادی ایده‌پردازی، تصویرپردازی، طراحی و سپس اجرا انجام شده است.
برخلاف آنچه که بسیاری از افراد تصور می‌کنند، تیزر تبلیغاتی انیمیشنی به تبلیغات کودکانه یا سایر موارد مشابه اختصاص ندارد. بلکه هر برند، خدمت‌دهنده یا فروشگاهی می‌تواند با در نظر گرفتن وضعیت و نیاز کسب‌وکار خود از این نوع تیزر تبلیغاتی هم استفاده کند. همچنین با توجه به جذابیت بالایی که این نوع تبلیغ دارد، احتمال موفقیت و جذب مشتریان هم زیاد است.

تفاوت تیزر تبلیغاتی رئال و انیمیشن

امروزه تیزر تبلیغاتی رئال و تیزر انیمیشن دو مورد از رایج‌ترین روش‌های تبلیغات در فضای مجازی یا حتی تلویزیون هستند. در مجموع هر یک ممکن است با ویژگی‌های مخصوص به خود به شما در موفقیت روزافزون کمک بیشتری کند. در نتیجه پیش از اقدام به ساخت تیزر تبلیغاتی بهتر است که نسبت به تفاوت‌های تیزر رئال و انیمیشن آگاهی کامل داشته باشید تا بر این اساس با تصمیم‌گیری بهتری اقدام کنید.

میزان جذابیت تیزر

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، عوامل موجود در تیزر اصلی‌ترین تفاوت تیزر رئال و انیمیشن را رقم می‌زنند. با توجه به این مسئله، تیزر رئال اغلب تنها عده خاصی از مخاطبین را جذب می‌کند. برای مثال به دلیل میزان جدی و خشک بودن فضای تبلیغ در اکثر موارد، تنها افرادی که دارای سطح سواد بالا یا علاقه به خدمات و محصولات شما هستند به تبلیغ جذب خواهند شد. در مقابل از آنجایی که تیزر تبلیغاتی انیمیشن دارای فضایی متفاوت، سرزنده و گاهی حتی موزیکال است، توجه افراد بیشتری را فارق از سن و جنسیت به خود جلب می‌کند.

کاربرد و هدف

در اغلب موارد اگر قصد معرفی محصول خاصی را دارید استفاده از تیزر تبلیغاتی رئال پیشنهاد می‌شود تا در حدود ۲ الی ۳ دقیقه محصول خود را به طور کامل معرفی کنید. در این نوع تبلیغ حتی می‌توانید از فرآیند تهیه و تولید محصول خود فیلم‌برداری کنید تا اعتماد مخاطبین را به دست آورید‌. در مقابل کسانی که تنها قصد جلب توجه مخاطب را داشته و می‌خواهند از این طریق فروش محصول را افزایش دهند، از تبلیغ انیمیشنی استفاده می‌کنند.

میزان موفقیت

به طور معمول استفاده از شخصیت‌ها و کاراکترهای خاص باعث می‌شود که یک برند یا محصول با تصویر آن شخصیت در ذهن مخاطب باقی بماند. همچنین همان‌طور که اشاره کردیم، تیزر تبلیغاتی انیمیشن قدرت جذب بیشتری دارد. پس با توجه به این نکات می‌تواند در مقایسه با تیزر تبلیغاتی رئال میزان موفقیت چندین برابر بیشتری داشته باشد.

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی رئال

قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی رئال بستگی به عوامل زیادی دارد که برای تعرفه دقیق تر میتوانید با ما تماس بگیرید 09915531675 .

نمونه کار تیزر تبلیغاتی رئال

برای مشاهده نمونه کار های ساخت تیزر تبلیغاتی ما به کانال آپارات ما مراجعه کنید . لینک کانال آپارات

تجهیزات مورد نیاز تیزر رئال

در صورت علاقه به ساخت تیزر تبلیغاتی رئال باید تجهیزات متعددی نظیر:

  • دوربین فیلم‌برداری
  • تجهیزات صدابرداری
  • تجهیزات نورپردازی
  • و…

برای ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن اغلب کارها توسط کامپیوتر و با کمک نرم‌افزار انجام می‌شوند.

چرا تبلیغات تیزر جواب می دهد؟

هدف اصلی یک تیزر جلب توجه بازدیدکنندگان سایت است. بازاریابان از این نوع تبلیغات برای اعلام انتشار یک محصول، به اشتراک گذاشتن اخبار مربوط به راه اندازی آن، کنار زدن پرده همکاری یک شرکت با یک ستاره بزرگ استفاده می کنند. آنها آگاهی از نام تجاری خود را افزایش می دهند ، ترافیک زیادی را به وب سایت هدایت می کنند و با یک کمپین برنامه ریزی شده فروش را منفجر می کنند.

تیزرها کار می کنند زیرا مردم انتظار را دوست دارند. به یاد داشته باشید که برای جشن ها آماده می شوید. این زمان شادی زیادی را برای مردم به ارمغان می آورد زیرا آنها به دنبال بهترین هدایا برای دوستان خود هستند، آپارتمان ها را تزئین می کنند و این جادو را در هوا احساس می کنند. احساس تعلق به چیزی بزرگ، افراد را مجذوب خود می کند. طرفداران واقعی یک برند نیز همین احساس را دارند. آنها از بودن در یک جامعه به همان اندازه از دانستن رازهایی که دیگران نمی دانند لذت می برند. علاوه بر این، مردم کنجکاو هستند که از یک عنوان جذاب یا حتی کلیکی عبور کنند. بازاریابان می دانند که مردم عاشق صحبت کردن هستند، بنابراین از تبلیغات تیزر نهایت استفاده را می برند.

مرز باریکی بین یک تیزر تبلیغاتی خوب و یک بنر ارزان قیمت کلیکی که مردم را فریب می دهد وجود دارد. بنابراین، بیایید دریابیم که چگونه یک تیزر تبلیغاتی موثر ایجاد کنیم.

خدمات ساخت تیزر رئال اصفهان

در نهایت شایان ذکر است که طراحی و اجرای تیزر تبلیغاتی رئال یا هر نوع تیزر دیگری از جمله انیمیشن نیازمند آشنایی با اصول کار، داشتن تخصص، خلاقیت، دانش به‌روز و دسترسی به بهترین تجهیزات است.

به همین دلیل تنها تبلیغی موفق خواهد بود که به‌صورت اصولی برنامه‌ریزی و اجرا شده باشد و این کار تنها از تیمی ماهر و باتجربه برمی‌آید. همچنین حتی اگر با وجود اطلاع از تفاوت‌ها نمی‌توانید گزینه مناسب کسب‌وکار خود را به‌آسانی انتخاب کنید، می‌توانید با مشاورین و متخصصین آژانس تبلیغاتی دیجیتارگتینگ در خصوص انتخاب بهترین نوع تبلیغ و حتی برای کمک در ساخت آن با شماره 09915531675 تماس بگیرید.

 

تاریخچه تیزر تبلیغاتی

تبلیغات همواره سنگ بنای اصلی کسب و کار های موفق بوده است و این کسب و کار ها همواره سعی داشته اند تا با بکار گیری روش های متفاوت اقدام به جذب مشتری نمایند. تیزر های تبلیغاتی یکی از جدیدترین راه های تبلیغاتی هستند که از زمان ارائه شان تا به امروز بسیار موفق عمل کرده اند. این تیزر ها با توجه به فضا و پیامی که القا می کنند به راحتی می توانند نظر بینندگان را به خود جلب نمایند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *