خدمات طراحی بنر استوری

سفارش تدوین ویدیو اینستاگرامی با بهترین قیمت

در دورانی که شبکه‌های اجتماعی به سرعت به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارهای تبلیغاتی و بازاریابی در جهان مدرن جای خود را پیدا کرده‌اند، حضوری مؤثر در این فضاها برای افراد و کسب‌وکارها به یک اولویت اساسی تبدیل شده است. اینستاگرام به عنوان یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی با جامعه‌ای گسترده از کاربران فعال، شرایط را برای معرفی هویت برندها فراهم کرده و اینجاست که بنرها و استوری‌ها به عنوان ابزارهای حیاتی برای تبلیغات در این پلتفرم معرفی می‌شوند.

برای استعلام قیمت دقیق و ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید

09915531675
 • ایده

  سناریو نویسی حرفه ای برای استوری شما انجام میشود تا شما بهترین تعامل و نتیجه را از استوی خود بگیرید.

 • قیمت منصفانه

  مطمئن باشید بیش از چیزی که پرداخت کرده اید خدمات دریافت میکنید.

 • سرعت

  پروژه تدوین شما در ۴۸ ساعت آماده میشود.

نکات ثبت سفارش

در طراحی بنر استوری اینستاگرام تعداد و سطح کفیت طراحی در تعرفه ها تاثیر دارد و همچنین اینکه سناریو استوری را خود طراحی کنید یا ما برای شما طراحی کنیم این در قیمت ساخت استوری تاثیر دارد.

 • سنارینو نویسی به صورت حرفه ای انجام میشود.
 • طراحی ها به صورت حرفه با نرم افزار های حرفه ای طراحی میشود نه با موبایل .
 • در صورت سفارش تعداد بالا تخفیف داده میشود.
 • امکان بستن قرارداد بلند مدت وجود دارد.

بنر تبلیغاتی اینستاگرام چیست؟

آیا شما هم به این فکر کردید که کاربرد بنر تبلیغاتی در اینستاگرام چیست؟ یکی از روش های استفاده و رشد در اینستاگرام، آپلود بنر تبلیغاتی و انشتار آن به صورت یک پست و یا استوری می باشد و عموما تبلیغات رایگان برای ایرانی ها در اینستاگرام همانطور که می دانید، تنها به همین صورت می باشد، برای اینکه اثر بخشی بسیار بیشتری در اطلاع رسانی، جذب مخاطبان و فالوور داشته باشید، نیازمند یک ”بنر تبلیغاتی” درست و براساس اصول طراحی گرافیکی هستید تا بالاترین بازخورد را دریافت نمایید که طراحی بنر تبلیغاتی پست و استوری نیازمند تخصص، دانش و تجربه می باشد.

طراحی بنر اینستاگرام به عنوان یک فرصت ایده‌آل برای به اشتراک‌گذاری داستان‌ها، محصولات، خدمات و پیام‌ها با مخاطبان در قالب‌های گرافیکی جذاب و متنوع شناخته می‌شوند. این ابزارها توانایی جلب توجه مخاطبان و افزایش تعاملات را دارند و به عنوان یک ابزار قدرتمند برای افزایش نام و نشان برندها و کسب‌وکارها بر روی این شبکه معرفی می‌شوند.

در این مقاله، قصد داریم به اهمیت و نقش بنر اینستاگرام در استراتژی‌های تبلیغاتی بپردازیم و نحوه سفارش و ساخت این المان‌های گرافیکی جذاب برای حساب شخصی یا کسب‌وکار خود را بررسی خواهیم کرد. این اقدام می‌تواند به شما کمک کند تا در میان رقبای خود به بلوغ برسید و پیام‌های خود را به نحوی جذاب و مؤثر به مخاطبان ارائه دهید.

نمونه بنر استوری
طراحی بنر استوری قیمت

تعرفه طراحی بنر استوری چقدر است؟

در قیمت سفارش طراحی استوری باید به عواملی مثل سبک طراحی ، تعداد استوری سفارش داده شده ،سناریو نوشته شده و…مورد برسی قرار گیرد تا تعرفه طراحی استوی اینستاگرام مشخص شود و این هزینه برای هر شخص میتواند متفاوت باشد.به صورت کلی تعرفه ساخت بنر استوری و قیمت طراحی هر استوری اینستاگرام از دونه ای 35.000 تومان شروع میشود تا 500.000 تومان .

قیمت ساخت استوری اینستاگرام,  به نوع آن هم بستگی دارد اینکه بنر گرافیکی باشد یا استوری موشن یا  ویدیو بستگی به تعداد اسلایدهای آن دارد. در واقع هزینه استوری چند اسلایدی بیشتر از استوری سینگل است. 

طراحی بنر اینستاگرام

بنرهای تبلیغاتی اینستاگرام راهی ایده‌آل برای به نمایش گذاشتن محصولات متنوع است. شما می‌توانید با طراحی این بنرها رونق زیادی به کسب و کار خود بدهید. دنیای دیجیتال مارکتینگ روز به روز در حال گسترش است. به طوری که تبلیغات بنری به ویژه بنر اینستاگرام و بنرهای کلیکی تأثیر فوق‌العاده‌ای در جذب مشتری دارند.

مالکین کسب ‌و‌ کار نیز به این مسئله آگاهی دارند. به طوری که با درج بنر تبلیغاتی در پیج های پربازدید خروجی‌های بهتری کسب می‌کنند.

طراحی بنر اینستاگرام یکی از هوشمندانه ترین روش ها برای جذب مخاطبان است. شما می توانید با بنرهای اینستاگرامی با یک تیر دو نشان بزنید. به طوری که هم پیج خود را تبلیغ کنید و هم محصولات خود را در معرض نمایش بگذارید. با ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام کاربران نگاهی متفاوت به کسب و کار شما خواهند داشت. فرض کنید، با فونت های زشت و تصاویر فیک بخواهید پیج خود را در معرض نمایش قرار دهید.

شک نکنید که کاربران خیلی زود متوجه خواهند شد که مدیریت پیج به دستان تنها یک شخص است. به گونه‌ای که هیچ ارگان یا سازمانی مدیریت کسب و کار را بر عهده ندارد. اغلب کسب و کارهای بزرگ دارای تیم قدرتمند هستند. لذا ضروری است تا شما نیز با طراحی بنر اینستاگرام جذاب و حرفه ای تبلیغات خود را منتشر کنید.

سفارش طراحی بنر استوری

طراحی قالب استوری اینستاگرام

قالب استوری اینستاگرام با طراحی استوری اینستاگرام کمی متفاوت است اگر بخواهید استوری اینستاگرام گرافیکی تولید کنید در اول نیاز به یک قالب دارید که به صورت روزانه در آن قالب محتوای خود را منتشر کنید.

بنر تبلیغاتی اینستاگرام هر چه ساده‌تر باشد بهتر است.

هیچ‌کس به تبلیغات و پوسترهای شلوغ توجه نمی‌کند. بنابراین، سعی کنید تمام ایده‌های خود را در ساده‌ترین شکل ممکن در طرح آنلاین سفارشی خود پیاده کنید. در طراحی گرافیکی از محتوا و تصاویر واضح استفاده کنید. این باعث می‌شود تا مخاطب در همان نگاه اول از مقصود کسب‌وکار شما و پوستر طراحی شده مطلع شود.

البته، منظور از سادگی استفاده از کلمات مناسب، انتخاب دکمه های فراخوان عمل در جای مناسب و غیره است. بنابراین، هرگز مقصود ما را اشتباه برداشت نکنید. شما می توانید طراحی پوستر تبلیغاتی را نیز از اینجا سفارش دهید.

استفاده از دکمه‌ های مناسب در اسلایدهای پوستر تبلیغاتی اینستاگرام

هنگام ساخت بنر تبلیغاتی برای اینستاگرام توجه به دکمه های فراخوان عمل اهمیت ویژه‌ای دارند. درواقع هر چه دکمه های کال تو اکشن به درستی استفاده شوند نرخ کلیک نیز افزایش می‌یابد. از طراح خود بخواهید دکمه‌ها را طوری به‌کار ببرد که مانع از دیدن متن و تصاویر موجود در اسلایدها نشوند.

توجه به متن بنر تبلیغاتی اینستاگرام

انتخاب متن مناسب برای درج در بنر بسیار مهم است. بهتر است از متن های آماده استفاده نکنید. هر چه شعار و متن ها کوتاه‌تر باشند، دست طراح برای ارائه المان های طراحی بازتر است. سعی کنید متن ها جذاب و گیرا باشند. به طور مثال، از متون کلیشه‌ای استفاده نکنید. شعارها نباید اغراق آمیز باشند. از کلمات بهترین، اولین، معتبرترین تا می توانید استفاده نکنید. این واژه ها خیلی وقت است که دیگر خریداری ندارند. در عین مینیمال بودن طرح ها و متن ها به زیبایی طرح نیز توجه کنید. استفاده از فونت های زیبا نیز باید در اولویت کار قرار بگیرند.

توجه به عکس بنر برای اینستاگرام

تصویر بنر باید به گونه‌ای طراحی شود که گویای همه چیز باشد. تصویر پست و استوری جزو اصلی ترین شاخصه های طرح است. لذا، هنگام انتخاب عکس بنر باید هوشمندانه رفتار کنید. از عکس هایی استفاده کنید که ذهن مخاطب را درگیر کند. در غیر این صورت هیچ تاثیری در جذب او نخواهد داشت. تصویر پوستر اینستاگرامی باید کاملا با متن های داخل طرح مطابقت داشته باشد. از این رو، حتی المقدور از انتخاب عکس نامرتبط خودداری کنید.

هزینه طراحی بنر برای اینستاگرام

اما قیمت بنر و استوری تبلیغاتی اینستاگرام ثابت نسبتاً کمتر است. زیرا تنها در یک اسلاید طراحی شده و حجم بالایی نیز ندارد. البته، این بدان معنا نیست که طراحی وقت کمتری برای آن صرف می‌کند. برای سفارش و تعرفه های بنر تبلیغاتی اینستاگرام میتونید با ما تماس بگیرید 09915531675.

نحوه سفارش طراحی بنر تبلیغاتی اینستاگرام

زمانی که تصمیم نهایی خود را جهت ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام گرفتید، خیلی راحت می‌توانید از سایت دیجیتارگتینگ سفارش بنر خود را ثبت کنید. توجه داشته باشید که قبل از شروع طراحی تمامی اطلاعات خود اعم از متن بنر ، طراحی لوگو ، شماره تماس ، آیدی پیج و … را نیز در اختیار طراحان بگذارید.

سفارش آنلاین طراحی استوری اینستاگرام

ما در آژانس تبلیغاتی دیجیتارگتینگ، قابلیتی را برای شما مشتری و کارفرمای محترم و عزیزمان فراهم کردیم که می توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز و در کمتر از ۱ دقیقه سفارشات خدمات طراحی گرافیکی همچون طراحی پست و استوری اینستاگرام، لوگو تایپ و لوگو آرم ، ست اداری و … خودتان را از هرجای کشور عزیزمان ایران، به صورت آنلاین ثبت و با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب تحویل بگیرید.

برای یک تغییر بزرگ در کسب و کارتان همراهتان هستیم، روی ما حساب کنید.