به‌عنوان یک بیزینس کوچ یا مشاور کسب و کار، می‌دانید که چقدر مهم است که از دیگران متمایز شوید. در بازاری که همه خود را کوچ  حرفه ای صدا میزنند شما یک پیام منحصر به فرد برای به اشتراک گذاشتن با جهان دارید، اما دریافت آن پیام در مقابل افراد مناسب می تواند یک چالش باشد. اینجاست که بازاریابی ویدیویی وارد می شود.

در اینجا پنج دلیل کلیدی وجود دارد که چرا بیزینس کوچ ها  ویدئو را به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی خود در نظر بگیرند.

بازاریابی ویدیویی در سال های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است و دلیل خوبی هم دارد. بر اساس یک نظرسنجی اخیر، 85 درصد از کسب و کارها اکنون از ویدیو به عنوان ابزار بازاریابی استفاده می کنند و 92 درصد از بازاریابان می گویند که ویدیو بخش مهمی از استراتژی بازاریابی آنها است.

1.محتوای ویدیویی باعث افزایش تعامل و ایجاد اعتماد می شود

به عنوان یک کوچ یا مشاور، توانایی شما در ایجاد اعتماد و ایجاد ارتباط با مخاطبان برای موفقیت کسب و کار شما بسیار مهم است. محتوای ویدیویی می تواند به شما در انجام این کار کمک کند.

مطالعات نشان می دهد که مردم بیشتر از هر نوع محتوای دیگری با محتوای ویدیویی ارتباط برقرار می کنند و به اشتراک می گذارند. در واقع، محتوای ویدیویی 1200 درصد بیشتر از ترکیب پست های متنی و تصویری در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود! با گنجاندن ویدئو در استراتژی بازاریابی خود، می توانید تجربه جذاب و به یاد ماندنی تری را برای مخاطبان خود فراهم کنید و در طول مسیر اعتماد و اعتبار ایجاد کنید.

 

مطالعه کنید:تعرفه تدوین ویدیو اینستاگرامی چقدر است؟

تولید محتوا بیزینس کوچ

2 . محتوای ویدیویی می تواند به شما کمک کند در یک بازار شلوغ برجسته شوید

به عنوان یک بیزینس کوچ، احتمالاً با بسیاری از کوچ  ها و مشاوران دیگر در حوزه کاری خود رقابت می کنید. ویدیو می تواند به شما کمک کند که متمایز شوید و خود را از رقبا متمایز کنید.

بر اساس یک نظرسنجی اخیر، 81 درصد از کسب و کارها در حال حاضر از ویدئو به عنوان یک ابزار بازاریابی استفاده می کنند. با استفاده نکردن از ویدئو، در خطر جا ماندن هستید. با ایجاد محتوای ویدیویی با کیفیت بالا که تخصص و شخصیت شما را به نمایش می گذارد، می توانید توجه مشتریان بالقوه را به خود جلب کنید و خود را از سایرین متمایز کنید.

 

3 . محتوای ویدیویی می تواند به شما کمک کند تا ایده های پیچیده را به طور موثرتری توضیح دهید

به‌عنوان یک بیزینس کوچ یا مشاور، احتمالاً با مفاهیم و ایده‌های پیچیده‌ای سروکار دارید که توضیح آن‌ها تنها از طریق متن ممکن است دشوار باشد.

ویدئو به شما امکان می‌دهد ایده‌های پیچیده را به بخش‌های قابل هضم‌تر تقسیم کنید و آنها را به‌طور مؤثرتر انتقال دهید. با استفاده از ابزارهای بصری مانند نمودارها، انیمیشن ها و نمونه های واقعی، می توانید محتوای خود را جذاب تر و درک آن را برای مخاطبان آسان تر کنید.

4. محتوای ویدیویی می تواند به شما کمک کند تا خود را به عنوان یک رهبر فکری معرفی کنید

به عنوان یک بیزینس کوچ، احتمالاً بینش و تخصص ارزشمندی برای به اشتراک گذاشتن با مخاطبان خود دارید.

با ایجاد محتوای ویدیویی که دانش و تخصص شما را به نمایش می گذارد، می توانید خود را به عنوان یک رهبر فکری در حوزه کاری خود معرفی کنید. این می تواند به شما کمک کند مشتریان باکیفیت بیشتری جذب کنید و نفوذ خود را در صنعت خود افزایش دهید.

5. محتوای ویدیویی می تواند به شما در افزایش تبدیل و فروش کمک کند

در پایان، تلاش های بازاریابی شما همه در مورد ایجاد تبدیل و فروش برای کسب و کار شما است. محتوای ویدیویی می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. مطالعات نشان می دهد که محتوای ویدیویی می تواند تبدیل وب سایت را تا 80 درصد افزایش دهد. با ایجاد محتوای ویدیویی با کیفیت بالا که مزایای شما را به نمایش می گذارد

 

بنابراین همانطور که دیدیم – ویدئو ابزار قدرتمندی است که می تواند به شما کمک کند برند خود را رشد دهید و تاثیر خود را به عنوان مربی یا مشاور افزایش دهید. با گنجاندن ویدیو در استراتژی بازاریابی خود، می توانید تعامل را افزایش دهید، اعتماد ایجاد کنید، در یک بازار شلوغ برجسته شوید، ایده های پیچیده را به طور موثرتری توضیح دهید، خود را به عنوان یک رهبر فکری معرفی کنید و در نهایت تبدیل و فروش را برای کسب و کار خود افزایش دهید.

اگر علاقه مند هستید که  بازار یابی ویدئویی کسب و کار خودتون رو ارتقا بدین یا شروع کنید میتونید از مشاوره رایگان  پشتیبان های ما در واتساپ و تلگرام بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *