فواید و مزایای سایت برای سالن های زیبایی چیست ؟

پیج اینستاگرام به عنوان یکی از پلتفرم های رایگان در بین کسب و کارهای مختلف شناخته می شود.

این پلتفرم با امکان فروش محصول یا خدمات در قالب نمایش آن توسط پست، استوری، کپشن نویسی و … است. در اینستاگرام، صاحبان کسب و کارهای مختلف با تمرکز بر روی تبلیغ محصول از طریق روش های مرسوم در این پلتفرم، اقدام به افزایش فالوورهای خود و به دنبال آن، افزایش بازدید از پیج فروشگاهی خود خواهند شد. 

طبیعتا رسیدن به میزان فروش بالا مستلزم داشتن فالوور بالاتر است که این موضوع معمولا زمان زیادی را لازم دارد و در صورتی که صاحبان کسب و کارها بخواهند در زمان کوتاهتری به تعداد فالوور دلخواه خود برسند، چاره ای جز استفاده از تبلیغات غیر رایگان توسط پیج های مختلف نخواهند داشت. 

اما دارا بودن پیج اینستاگرام سالن زیبایی در دراز مدت چندان به صلاح این کسب و کار نخواهد بود و بهتر است این کسب و کارها به جایگزین های امن تری مانند وبسایت اینترنتی نیز به صورت جدی فکر کنند.

طراحی سایت سالن زیبایی

کاهش شدید کاربران اینستاگرام

مقایسه فعالیت کاربران در اینستاگرام فارسی، قبل و بعد از فیلترینگ آن نشان می دهد که کاهش چشمگیری از میزان فعالیت کاربران ایرانی آن در این پلتفرم رخ داده است کاربران فعال اینستاگرام به میزان 64 درصد کاهش پیدا کردند. سالن‌های زیبایی که محوریت بازاریابی اینترینی خود را اینستاگرام قرار داده اند دیگر نتیجه های سابق را از این پلتفرم نمیگیرند.

اگر سالن ما وب سایت نداشته باشد چه میشود؟

  1. خطر ملی شدن اینترنت و فیلتر شدن همیشگی
  2.  نبود درگاه پرداخت و سخت بودن اعتماد برای خرید و تسویه
  3.  ماهیت اینستاگرام سرگرم کننده است و کمتر برای کسب و کار طراحی شده است 
  4. عدم امکان بروز کردن خدمات و محصولات
  5. خطر هک یا از دسترس خارج شدن پیج
  6. نداشتن قابلیت دسته بندی و جستجوی دلخواه محصول
  7. نبود فضا و قابلیتهای متنوع برای به نمایش گذاشتن همه زوایای کسب و کار

چرا باید یک سایت آرایشی یا سایت آرایشگاهی طراحی کنیم؟

در رابطه با اهمیت طراحی سایت آرایشگاهی زنانه و یا مردانه می توان گفت که با طراحی یک وب سایت موفق ، امکانات سالن زیبایی و آرایشگاه مورد نظر به خوبی برای مشتریان معرفی خواهد شد.

همچنین طراحی سایت بستری را فراهم می کند تا مدیران سالن های آرایشی از رقبای خود پیشی گرفته و با راه اندازی وب سایت کاملاً اختصاصی که یک تبلیغ همیشگی و کم هزینه است به کسب و کار اینترنتی خود رونق بخشیده و همیشه به روز باشند،در واقع امروزه جهت افزایش درآمد، طراحی سایت آرایشگاهی برای سالن های زیبایی یک امر اجتناب ناپذیراست .

سفارش طراحی سایت سالن زیبایی

طراحی سایت سالن زیبایی و تمایز در رقابت

با رقابت فزاینده، نیاز زمان این است که از بین جمعیت متمایز شوید. قرار دادن کسب و کار خود در جایی که مشتریان به دنبال آن هستند، کسب و کار شما را به یک درجه ارتقا می دهد. چه صاحب سالن باتجربه باشید و چه مبتدی، با ترفندها و نکات خاصی قطعا می توانید کسب و کار سالن زیبایی خود را به سطح بالاتری ببرید.

راه های موثر برای جذب مشتریان جدید در سایت سالن زیبایی

طراحی سایت یک پنجره مجازی برای سالن زیبایی

یکی از فواید سایت برای سالن های زیبایی این است که سایت به عنوان یک پنجره مجازی عمل می کند که مشتریان می توانند هر زمان که بخواهند از آن بازدید کنند. اکثر صاحبان سالن ها به وب سایت ها به عنوان یک سرمایه گذاری غیر ضروری برای کسب و کار سالن خود نگاه می کنند. با این حال، ما نمی توانیم از تاکید بر اهمیت دست بردار.

سایت سالن زیبایی اولین برداشت مشتریان از شما

وب سایت شما اغلب اولین برداشتی است که مشتریان شما از کسب و کار شما خواهند داشت. بنابراین، شما باید برای بهینه سازی وب سایت خود تلاش کنید. طراحی سایت سالن زیبایی معمولی باید شامل صفحه درباره ما، منوی درمان، توصیفات، تصاویر و پیوندی به صفحه   رزرو آنلاین سالن زیبایی شما باشد.که به مشتریان شما امکان رزرو آنلاین را آسان می کند.

طراحی سایت آرایشگاه یا سالن زیبایی 

 محتوا سایت سالن زیبایی

محتوای وب سایت شما باید تازه باشد. سعی کنید چیزی خلاقانه و نوآورانه ارائه دهید. برای اینکه وب سایت شما با استانداردهای سئو سایت ، از جمله 300 تا 500 کلمه در هر صفحه، مطابقت داشته باشد. محتوا باید دارای کلمات کلیدی مرتبط و متعادل ، سرصفحه ها و لینک های داخلی باشد. در طی یک دوره زمانی، اگر تغییرات عمده ای در قیمت خدمات سالن زیبایی خود ایجاد کرده اید، همان را در وب سایت سالن زیبایی به روز کنید. اگر قیمت خدماتی که باید بپردازند با قیمت ارائه شده در وب سایت متفاوت باشد، مشتریان جدید و همچنین مشتریان فعلی شما می توانند کاملاً آزرده شوند. بنابراین، هر چند وقت یکبار به روز رسانی کنید.

سفارش سایت سالن زیبایی

طراحی سایت سالن زیبایی با قابلیت ایجاد مطلب یا وبلاگ

اکثر صاحبان مشاغل محلی یک وب سایت می سازند و سپس آن را فراموش می کنند. به یاد داشته باشید، موتور جستجوی گوگل از وب سایت هایی که پویا هستند و اغلب به روز می شوند، قدردانی می کند و آنها را تشخیص می دهد. ما از شما نمی خواهیم که محتوای خود را هر دو هفته یکبار تغییر دهید. بهترین راه برای قرار گرفتن در صفحات اول گوگل  این است که یک صفحه وبلاگ در وب سایت سالن یا سایت آرایشگاه خود قرار دهید.

1-پیشنهاد مطلب برای وبلاگ سالن زیبایی

یک سالن زیبایی یا آرایشگاه باید از پست‌های وبلاگ برای تبلیغ آخرین پیشنهادات، معرفی محصولات جدید، توصیه‌های متخصص، نکات استایل به مشتریان استفاده کند. برای اطمینان از اینکه مشتریان شما واقعاً آنچه را که شما پست می کنید می خوانند، وبلاگ خود را به صفحات رسانه های اجتماعی خود مانند توییتر و فیس بوک و همچنین نرم افزار سالن زیبایی خود پیوند دهید.

هدف اساسی در اینجا افزایش حضور وب سایت سالن شما است. بنابراین، در هر پست وبلاگ، مطمئن شوید که عبارات رایجی را که افراد ممکن است در موتورهای جستجو در جستجوی سالن‌ها یا آریشگاه مشابه شما استفاده کنند، درج کنید. همانطور که بازدید صفحه وبلاگ شما افزایش می یابد، رتبه موتور جستجوی شما نیز افزایش می یابد.

2-سایت سالن زیبایی با قابلیت نمایش نظرات و بازخوردها :

وقتی برای بهینه سازی حضور وب سایت سالن زیبایی خود کار می کنید ، باید شهرت آنلاین خود را مدیریت کنید. مشتریان بالقوه شما می خواهند ببینند مشتریان فعلی شما در مورد کسب و کار شما چه می گویند. بنابراین، بازخورد و نظرات مشتریان بسیار مهم است. طراحی سایت سالن زیبایی ، سایت‌های بررسی و صفحات رسانه‌های اجتماعی راه‌های عالی برای نمایش کار شما در معرض مشتریان جدید هستند.

3-کمک به پیدا کردن آرایشگر یا سالن جدید در وب سایت زیبایی:

پیدا کردن یک آرایشگر جدید می تواند یک روند بسیار ترسناک باشد. با این حال، نظرات مثبت مشتریان قبلی سالن شما می تواند به عنوان یک عامل تعیین کننده برای مشتریانی که به دنبال یک سالن زیبایی جدید هستند، کار کند. مشتریان خود را تشویق کنید تا نظرات مثبتی در مورد سالن شما بگذارند. از آنها بخواهید مهارت های تیم شما یا چیزی را که به طور خاص دوست دارند برجسته کنند. وقتی مشتریان یک سرویس خاص را برجسته می کنند، به بازاریابی جستجوی شما قدرت بیشتری می دهند.

4-طراحی سایت زیبایی با قابلیت نمایش در گوشی های هوشمند

امروزه اکثر مشتریان به دنبال کسب و کار شما در گوشی های هوشمند و تبلت های خود هستند. افراد بسیار کمی برای جستجوی کسب و کار شما به لپ تاپ یا دسکتاپ خود مراجعه میکنند . بنابراین، پس از طراحی سایت ، مطمئن شوید که آن را برای موبایل و تبلت بهینه شده است. اگر یک وب سایت رسپانسیو باشد، ممکن است در گوشی های هوشمند زشت به نظر برسد. هنگامی که تصمیم گرفتید وب سایت خود را موبایل پسند کنید، آن را آزمایش کنید. وب‌سایت شما باید روی گوشی مانند دسکتاپ ظاهر شود. این به مشتریان شما این امکان را می دهد که بدون دردسر زمان حضور بعدی خود را در حین حرکت رزرو کنند. اطمینان حاصل کنید که ناوبری آسان، بدون درهم ریختگی و کاربر پسند است. این قطعا حضور شما را در ربات های موتور جستجو افزایش می دهد. در شرکت طراحی سایت وینسار وب تمامی سایت ها رسپانسیو و با قابلیت نمایش در موبایل، تبلیت ،لپ تاپ و … طراحی میشوند. نکته دیگری که هنگام بهینه سازی وب سایت برای موبایل باید به خاطر بسپارید این است که از گرافیک های بزرگ و پیچیده خودداری کنید. متن باید به راحتی قابل درک باشد.

5-امکان رزرو نوبت در طراحی سایت سالن زیبایی

هنگام ایجاد یک حضور آنلاین، ثبات کلیدی است. بنابراین، ثابت قدم باشید و یک برند عالی بسازید. نام، آدرس و شماره تلفن شما باید به معنای واقعی کلمه در همه جا وجود داشته باشد. برای تعامل با مشتریان خود و ایجاد دید برای سالن زیبایی یا سالن آرایشگاه خود، باید وب سایت شما امکان رزرو نوبت آنلاین داشته باشد. روشی که کسب و کار خود را به مشتریان خود به صورت آنلاین ارائه می کنید، مشتریان شما را شکل می دهد. طراحی سایت سالن زیبایی همچنین به مشتریان این امکان را می دهد که به صورت آنلاین نوبت رزرو کنند. این امر باعث می‌شود مشتری جدید به راحتی قرار ملاقاتی را که مد نظر دارد رزرو کند.

6-امکان نمایش قیمت و خدمات در سایت سالن

هم چنین در طراحی سایت آرایشگاه می توانید قیمت و خدمات را نیز لیست کنید. هنگامی که با کمک یک وب سایت سالن زیبایی یک حضور دیجیتالی ایجاد کردید، از بازاریابی پیامکی و ایمیلی در سایت سالن زیبایی استفاده کنیدتا ترافیک را به آن هدایت کند .

7-امکان ثبت شماره موبایل مشتریان و ایجاد باشگاه مشتریان

هر بار که مشتری باید یک قرار ملاقات بگذارد، از او خواسته می شود شماره موبایل ، نام و یا درصورت تمایل ایمیل خود را وارد کند. این امر باعث می شود سالن های زیبایی و سالن های آرایشگاهی بتوانند از این اطلاعات برای ارسال پیامک تبلیغاتی یا ایمیل تبلیغاتی در آینده استفاده کنند. با این حال، ارسال هرزنامه به آنها بدترین کاری است که می توانید برای کسب و کار خود انجام دهید. از این اطلاعات برای اطلاع رسانی در مورد تخفیف های تعطیلات، تبلیغات، رویدادهای انحصاری، راه اندازی محصول یا هرگونه تغییر مربوط به محل سالن یا شماره تلفن خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید کمپین‌های بازاریابی پیامکی خلاقانه داشته باشید. می توانید از مشتریان جدید بخواهید یک قرار ملاقات بگذارند و به مشتریان فعلی یادآوری کنید ساعت رزرو سالن او چه ساعتی می باشد.

 10 سایت برتر سالن زیبایی که باید بشناسید!

 فواید و مزایای سایت برای سالن های زیبایی

آیا با وجود اینستاگرام نیاز به طراحی سایت هست؟

علاوه بر اینکه در عصر اینترنت هستیم، در عصر رسانه های اجتماعی نیز هستیم.فراموش نکنید که شما صاحب شبکه اجتماعی خود نیستید و به هر دلیلی امکان دارد پیج اینستاگرام شما بسته یا هک شود. اما شما صاحب و مالک وب سایت خود هستید. در شرکت طراحی سایت وینسار وب تمام اطلاعات مربوط به دامنه سایت شما به نام خود شما ثبت میشود و همواره شما مالک سایت خود خواهید بود. رسانه های اجتماعی یک راه عالی برای هدایت ترافیک به وب سایت شما و افزایش حضور شما در اینترنت است. مشتریان را ترغیب کنید تا نظرات مثبتی درباره شما ارسال کنند. از تصاویر قبل و بعد برای نمایش کار تیم با استعداد خود، نمای کلی سالن زیبایی یا سالن آرایشگاهی، کوپن های تخفیف و فیلم های آموزشی در وب سایت زیبایی خود استفاده کنید و از فالورهای خود بخواهید که به سایت شما مراجعه کنند. محتوای پست با کیفیت بالا که با تجربه شما در صنعت طنین انداز می شود.سالن زیبایی، با پلتفرم های رسانه های اجتماعی پیشرو مانند اینستاگرام ادغام می شود که به روز نگه داشتن حضور اجتماعی شما را آسان تر کند.

...نگران نباشید در این راه ما همراه شما هستیم

شبکه جهانی وب جای ترسناکی نیست. بنابراین، نگران نباشید! با کمی تلاش و طراحی سایت سالن زیبایی ، سئو و بهینه سازی سایت ، حضور وب سایت سالن شما آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید. همانطور که آگاهی از برند شما افزایش می یابد، درصد جستجوهای و ترافیک وب سایت شما نیز بهبود می یابد. برای اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت سالن زیبایی ،به صفحه مرکز تخصصی طراحی سایت سالن زیبایی ما مراجعه کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *